מחשב נייד - Lenovo Ideapad Y700 15 80NV00QCIV
אחריות: שנה ע"י היבואן הרשמי ניתן להרחיב אחריות למחשב זה ל 3 שנים בתוספת תשלום עד 90 יום ממועד הקניה
זמן אספקה: 7 ימי עסקים מקבלת אישור חברת האשראי
מק"ט / דגם: 80NV00QCIV
מחיר משלוח: חינם!
| כללי | |
| יצרן | Lenovo |
| דגם | Y700-15 - 80NV00QCIV |
| מערכת הפעלה | Windows 10 |
| גרפיקה | |
| גודל תצוגה | 15.6 |
| רזולוציית תצוגה | FHD IPS 1920 x 1080 |
| כרטיס גרפי | NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB |
| מעבד | |
| מעבד | Intel Core I7-6700HQ |
| זיכרון | |
| זיכרון | 16GB 2X8GB DDR4 2133 |
| אחסון | |
| דיסק קשיח SSD | קיים |
| מהירות דיסק | PCIE SSD |
| גודל דיסק | 512 GB |
| ממשקים | |
| 2.0 USB | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB Type-C | ללא |
| USB 3.1 | ללא |
| Video VGA | ללא |
| חיבור אוזנייות | Audio Combo Jack (headphone and microphone) |
| SPDIF | קיים |
| HDMI | קיים |
| RJ-45 | קיים |
| קורא כרטיסים | 4in1 SD / SDHC / SDXC / MMC |
| מצלמת אינטרנט | 3D CAMERA 1.0M HD |
| מקלדת | |
| סוג מקלדת | Backlit AccuType® keyboard |
| מקלדת מוארת | כן, בצבע אדום |
| מקלדת נומרית | כן |
| אודיו | |
| שמע | JBL speakers with Dolby Advanced Audio V2 |
| תקשורת | |
| תקשורת אלחוטית | INTEL 3165 1X1 AC+BT4.0 |
| מידות ומשקל | |
| משקל המוצר | 2.6 ק"ג |
| ממדי המוצר | 387x263.4x23.9mm |
| צבע המוצר | שחור |
| ספק קח | 135W 3-PIN AC Adapter |
| סוג הסוללה | 4CELL 60WH |
| אחריות | |
| משך האחריות | שנה |
| סוג האחריות | שנה ע"י היבואן הרשמי ניתן להרחיב אחריות למחשב זה ל 3 שנים בתוספת תשלום עד 90 יום ממועד הקניה |







