מחשב נייד - Lenovo IdeaPad G110-15 80TJ001BIV
אחריות: שנה ע"י היבואן הרשמי ניתן להרחיב אחריות למחשב זה ל 3 שנים בתוספת תשלום.
זמן אספקה: 7 ימי עסקים מקבלת אישור חברת האשראי
מק"ט / דגם: 80TJ001BIV
מחיר משלוח: חינם!
תוספות:
תוספות:
| כללי | |
| יצרן | Lenovo |
| דגם | IdeaPad 110-15 |
| מערכת הפעלה | תוכנת חלונות לא כלולה. ניתן לרכוש חלונות 10 |
| גרפיקה | |
| גודל תצוגה | 15.6 |
| רזולוציית תצוגה | "15.6 1366x768 LED |
| כרטיס גרפי | AMD Radeon R2 Graphics |
| מעבד | |
| מעבד | AMD Dual Core E1-7010 Processor 1.35GHz |
| זיכרון | |
| זיכרון | 4GB DDR3 |
| אחסון | |
| דיסק קשיח | 500GB |
| מהירות דיסק | 5400RPM |
| ממשקים | |
| 2.0 USB | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB Type-C | ללא |
| USB 3.1 | ללא |
| Video VGA | ללא |
| חיבור אוזנייות | Audio Jack |
| SPDIF | ללא |
| HDMI | קיים |
| RJ-45 | ללא |
| קורא כרטיסים | קיים |
| מצלמת אינטרנט | קיים |
| מקלדת | |
| סוג מקלדת | עברית ואנגלית |
| מקלדת מוארת | לא |
| מקלדת נומרית | כן |
| אודיו | |
| שמע | רמקולים מובנים |
| תקשורת | |
| תקשורת אלחוטית | 802.11 (b/g/n (draft |
| מידות ומשקל | |
| משקל המוצר | 2.2 ק"ג |
| צבע המוצר | שחור |
| סוג הסוללה | 3 תאים |
| אחריות | |
| משך האחריות | שנה |
| סוג האחריות | שנה ע"י היבואן הרשמי ניתן להרחיב אחריות למחשב זה ל 3 שנים בתוספת תשלום עד 90 יום ממועד הקניה |





