מחשב נייד - Lenovo G110-15 - 80UD00BFIV
אחריות: 1Y depot repair service
זמן אספקה: 7 ימי עסקים מקבלת אישור חברת האשראי
מק"ט / דגם: 80UD00BFIV
מחיר משלוח: חינם!
תוספות:
תוספות:
| כללי | |
| יצרן | Lenovo |
| דגם | G110-15 - 80UD00BFIV |
| מערכת הפעלה | תוכנת חלונות לא כלולה. ניתן לרכוש חלונות 10 |
| גרפיקה | |
| גודל תצוגה | 15.6 |
| רזולוציית תצוגה | Glossy High-definition 1366x768 |
| כרטיס גרפי | Intel HD Graphics 520 |
| מסך מגע | ללא מגע |
| מעבד | |
| מעבד | Intel CoreI3-6100U |
| זיכרון | |
| זיכרון | (8GB (4GB ONBOARD |
| חריצי זיכרון פנויים | 0 |
| חריצי זיכרון | 1 |
| קיבלות זיכרון מקסימלית | 8 |
| אחסון | d |
| סוג דיסק קשיח | SSD |
| גודל דיסק קשיח | 256GB |
| מהירות דיסק קשיח | |
| כונן אופטי | DVD+-RW DL |
| ממשקים | |
| 2.0 USB | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB Type-C | ללא |
| USB 3.1 | ללא |
| Video VGA | ללא |
| חיבור אוזנייות | Audio Combo Jack (headphone and microphone) |
| SPDIF | ללא |
| HDMI | קיים |
| RJ-45 | קיים |
| קורא כרטיסים | 2in1 SD/MMC |
| קורא טביעת אצבע | ללא |
| מצלמת אינטרנט | קיים |
| מקלדת | |
| סוג מקלדת | AccuType Keyboard 6-row, multimedia Fn keys |
| מקלדת מוארת | לא |
| מקלדת נומרית | כן |
| אודיו | |
| שמע | Integrated speakers and Dolby Advanced Audio v2 certification |
| תקשורת | |
| תקשורת אלחוטית | WIFI 1X1 AC+BT4.1 |
| מידות ומשקל | |
| משקל המוצר | 2.3ק"ג |
| ממדי המוצר | 378mm x 265mm x 22.6mm |
| צבע המוצר | שחור |
| ספק קח | 45W 2-PIN AC Adapter |
| סוג הסוללה | 4CELL 32WH |
| אחריות | |
| משך האחריות | שנה |
| סוג האחריות | שנה ע"י היבואן הרשמי ניתן להרחיב אחריות למחשב זה ל 3 שנים בתוספת תשלום עד 90 יום ממועד הקניה |
האחריות כפופה לאמור בתעודת האחריות ולתנאי היבואן. למוצרים אשר להם מעל שנה אחריות, מעבר לשנת האחריות הראשונה, האחריות מוגבלת וכפופה לאמור בתעודת האחריות ולתנאי היבואן.
הנתונים נלקחים מאתר היצרן או מנתוני היבואן הרשמי
הנתונים בכפוף להגדרות היצרן לרבות גודל/נפח, מדידה, שיטות בדיקה, תנאי בדיקה, נתונים טכניים וכד'.
בנוסף, ניתן לשלם ב-24 וב-36 תשלומים בריבית שנתית בשיעור של 2.4%.
יובהר, כי בעסקה מעל 12 תשלומים, כל התשלומים יישאו ריבית שנתית בשיעור של 2.4%







