מחשב נייד - Lenovo E50-80 - 80J2006MIV
אחריות: שנה ע"י היבואן הרשמי
זמן אספקה: 7 ימי עסקים מקבלת אישור חברת האשראי
מק"ט / דגם: E50-80 - 80J2006MIV
מחיר משלוח: חינם!
תוספות:
תוספות:
| כללי | |
| יצרן | Lenovo |
| דגם | E50-80 - 80J2006MIV |
| מערכת הפעלה | Free DOS |
| גרפיקה | |
| גודל תצוגה | 15.6 |
| רזולוציית תצוגה | 15.6" HD (1366 x 768) AG |
| כרטיס גרפי | Intel HD Graphics |
| מסך מגע | ללא מגע |
| מעבד | |
| מעבד | Intel Core i7-5500U |
| זיכרון | |
| זיכרון | 4GB 1600MHz DDR3L |
| חריצי זיכרון פנויים | 1 |
| חריצי זיכרון | 2 |
| קיבלות זיכרון מקסימלית | 16GB |
| אחסון | |
| דיסק קשיח סטנדרטי | 500GB |
| דיסק קשיח SSD | ללא |
| מהירות דיסק | 5400 rpm |
| גודל דיסק | 500GB |
| כונן אופטי | DVD+-RW DL |
| ממשקים | |
| 2.0 USB | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB Type-C | ללא |
| USB 3.1 | ללא |
| Video VGA | קיים |
| חיבור אוזנייות | Audio Combo Jack (headphone and microphone) |
| SPDIF | ללא |
| HDMI | קיים |
| RJ-45 | קיים |
| קורא כרטיסים | 2in1 card reader |
| קורא טביעת אצבע | קיים |
| מצלמת אינטרנט | 720p HD Camera |
| מקלדת | |
| סוג מקלדת | AccuType Keyboard 6-row, multimedia Fn keys |
| מקלדת מוארת | ללא |
| מקלדת נומרית | כן |
| אודיו | |
| שמע | Dolby-certified stereo speakers |
| תקשורת | |
| תקשורת אלחוטית | INTEL 3160 1X1 AC+BT4.0 |
| מידות ומשקל | |
| משקל המוצר | 2.25ק"ג |
| ממדי המוצר | 380mm x 262mm x 24.7mm |
| צבע המוצר | שחור |
| ספק קח | BLACK 45W |
| סוג הסוללה | 4CELL |
| אחריות | |
| משך האחריות | שנה |
| סוג האחריות | שנה ע"י היבואן הרשמי ניתן להרחיב אחריות למחשב זה ל 3 שנים בתוספת תשלום עד 90 יום ממועד הקניה |







