מחשב נייד - FUJITSU Notebook LIFEBOOK A557
אחריות: שנה 1 עם שליח עד הבית
זמן אספקה: 7 ימי עסקים מקבלת אישור חברת האשראי
מק"ט / דגם: A5550M0001IL
מחיר משלוח: חינם!
2,449 ₪
תוספות :
תוספות :
| כללי | |
| יצרן | FUJITSU |
| דגם | LIFEBOOK A557 |
| מערכת הפעלה | ללא |
| גרפיקה | 1 |
| גודל תצוגה | 15.6 " LED ANTI GLARE |
| רזולוציית תצוגה | 1366X768 |
| כרטיס גרפי | Intel® HD Graphics |
| מצלמת אינטרנט | קיים |
| מעבד | |
| מעבד | Intel® Core™ I5-7200U processor |
| זיכרון | |
| זיכרון | 4GB DDR4 |
| אחסון | |
| כוננים אופטים | קיים |
| מהירות דיסק | ---------------------------- |
| גודל דיסק | 256 |
| דיסק קשיח SSD | 256GB |
| מאפייני הרחבה | |
| 2.0 USB | 1 |
| USB 3.0 | 3 |
| (USB-C Gen 1 (up to 5 Gbps | לא |
| Video VGA | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| תקשורת | |
| BLUETOOTH | 1 |
| ממשק רשת אלחוטי | 1 |
| טכנולגיות אלחוט | Intel Dual Band-AC7265 ac/b/g/n incl. 4.0 BT |
| מידות ומשקל | |
| משקל המוצר | 2.2KG |
| חשמל | 220V |
| סוג הסוללה | Li-Ion battery 6-cell, 4500 mAh, 48 Wh |
| אחריות | |
| משך האחריות | שנה 1 |
| סוג האחריות | שליח עד הבית |






