מחשב נייד - "15.6 Lenovo IdeaPad 300-15 80Q7003JIV
אחריות: שנה ע"י היבואן הרשמי
זמן אספקה: 7 ימי עסקים מקבלת אישור חברת האשראי
מק"ט / דגם: IdeaPad 300-15 80Q7003JIV
מחיר משלוח: חינם!
2,350 ₪
הרחבת אחריות :
| כללי | |
| יצרן | Lenovo |
| דגם | IdeaPad 300-15 80Q7003JIV |
| מערכת הפעלה | FREE DOS |
| גרפיקה | |
| גודל תצוגה | 15.6 |
| רזולוציית תצוגה | 15.6” high-definition (1366x768) display |
| כרטיס גרפי | Intel HD Graphics 520 |
| מסך מגע | ללא מגע |
| מעבד | |
| מעבד | Intel Core I7-6500U |
| זיכרון | |
| זיכרון | 4GB |
| חריצי זיכרון פנויים | 1 |
| חריצי זיכרון | 2 |
| קיבלות זיכרון מקסימלית | 16 |
| אחסון | |
| דיסק קשיח סטנדרטי | קיים |
| דיסק קשיח SSD | ללא |
| מהירות דיסק | 5400 rpm |
| גודל דיסק | 500GB |
| כונן אופטי | SUPER MULTI TRAY IN |
| ממשקים | |
| 2.0 USB | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| USB Type-C | ללא |
| USB 3.1 | ללא |
| Video VGA | קיים |
| חיבור אוזנייות | Audio Combo Jack (headphone and microphone) |
| SPDIF | ללא |
| HDMI | קיים |
| RJ-45 | קיים |
| קורא כרטיסים | 2in1 SD/MMC |
| מצלמת אינטרנט | 0.3M single microphone |
| מקלדת | |
| סוג מקלדת | |
| מקלדת מוארת | ללא |
| מקלדת נומרית | כן |
| אודיו | |
| שמע | Integrated speakers and Dolby Advanced Audio v2 certification |
| תקשורת | |
| תקשורת אלחוטית | Bluetooth 4.0, 802.11 b/g/n and 802.11 a/c |
| מידות ומשקל | |
| משקל המוצר | 2.3ק"ג |
| ממדי המוצר | 384x265x25mm |
| צבע המוצר | שחור |
| ספק קח | 45W 3-PIN AC Adapter |
| סוג הסוללה | 4CELL 32WH |
| אחריות | |
| משך האחריות | שנה |
| סוג האחריות | שנה ע"י היבואן הרשמי ניתן להרחיב אחריות למחשב זה ל 3 שנים בתוספת תשלום עד 90 יום ממועד הקניה |






